Novinky 2020

 

2x Medzinárodná výstava ČANJ,Čierna Hora 31.10-1.11.2020 

Dvojdňovej výstavy v Čiernej hore sa zúčastnili naši psíkovia Carlos a Nuti, ktorí sa stali aj Šampiónmi a Grandšampiónmi Čiernej Hory. Ďakujeme Katarzyne a jej tímu o perfektnú starostlivosť a vystavovanie našich psíkov. Carlos - 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB, Nuti získala 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOS a spolu získali 1.BIS NAJLEPŠÍ PÁR VÝSTAVY. 

 

 

Národná výstava Kaunas,LT 17-18.10.2020

V sobotu sa výstavy v Kaunase zúčastnila Kiss of the Sun Wavelet (Karli), kde získala V1, CAC, BOB prvýkrát v triede otvorenej, zo 6 ŠVP :) Gratulujeme majiteľke Giedre a rodine Karli!!

 

Elgin kennel club,USA - 16-17.10.2020

BIS BISS GCH Emanuell Wavelet získal 2xBOB, 1x BEST IN GROUP 2 a 1x BEST IN GROUP 4! Gratulujeme majiteľke Janet Rahn a handlerke Tabathe Bettis!

 

Medzinárodná výstava Palanga, LT  26-27.09.2020 

Tejto výstavy sa zúčastnila naša odchovankyňa Kiss of the Sun Wavelet (Karli). Oba dni získala V1, CAJC, JBOB, v sobotu bola BOS - Najlepšia fena, a v nedeľu BOB - najlepšia z plemena. Tiež sa stala novou Junioršampiónkou Litvy. Gratulujeme majiteľom rodine Vaitekuniene!!

 

Národná výstava Brno, 12.09.2020

Rozhodkyňa: Zdenka Jílková,CZ - Sancho sa zúčastnil v triede strednej a získal V1, CAC, Český víťaz 2020, BOB. SANCHO SA STAL NOVÝM JUNIORŠAMPiÓNOM CZ! Gratulujeme majiteľom Sancha (rodine Najdekovej)!

     

 

Dog shows in USA, 11.-12.09.2020 

BIS GCH BISS Emanuell Wavelet vyhral opäť BEST IN GROUP 1 a BEST IN GROUP 2! Gratulujeme majiteľkám!

 

 

Národná výstava Olomouc,CZ - 05.09.2020 

Posudzovateľ: Grzegorz Weron,PL - ERNESTO (Jonathan Wavelet) získal V1, CAC, BOS a titul Národný víťaz 2020! Gratulujeme majiteľovi Hanušovi Šparlinkovi (CZ) a ďakujeme Kláre Kunovej za predvedenie :-)

 

Medzinárodná výstava Bratislava, 22-23.08.2020 

Výstavy sa oba dni zúčastnil iba jeden "Waveleťák" - Kenneth Wavelet. V sobotu posudzoval pán rozhodca Róbert Kanás, kde Kenneth získal V1, CAJC, JBOB a v nedeľu pani Gabriela Ridarčíková, kde získal V1, CAJC, JBOB a BOB. Gratulujeme majiteľom Kennethka a ďakujeme Dominike Szászovej za skvelé predvedenie!

 

 

Zdravotné Očné vyšetrenie EESVO, 21.08.2020

Key West Wavelet (Carlos) - výsledok: Negatívny (vrátane Gonio), Kenneth Wavelet: negatívny (vrátane Gonio), Hola Hermosa Wavelet: negatívna (vrátane Gonio), Nuti: negatívna (vrátane Gonio).

 

Kansas dog shows, USA - 17.08.2020

BIS BISS GCH CH Emanuell Wavelet sa zúčastnil výstav v Kansase, kde vyhral všetky 4 dni BOB, a tiež sa vyhral v skupine BEST IN GROUP 3 a BEST IN GROUP 4. Gratulujeme majiteľkám Janet Rahn a Faith Ott, a tiež jeho handlerke Tabathe Buckley Bettis!

 

Nový klubový šampión - Castaňo Wavelet, 05.08.2020

Gratulujeme majiteľom rod.Klieštikových k novému šampiónovi Castíkovi (Castaňo Wavelet)!

 

Rovaniemi Výstava, Fínsko  01.08.2020

Na výstave pre 7. a 8.skupinu FCI sa zúčastnil náš odchovanec Winston (Lush Life Wavelet) kde prvýkrát v triede mladých získal V1, CAC, CQ, BOB. Gratulujeme fínskemu tímu - Heidi, Sini a Sanna (majiteľky Winstona)! 

 

Medzinárodná výstava Debrecen,HU 01.08.2020

Dňa 01.08.2020 sa konala v maďarskom Debrecíne výstava. Doobeda bola CAC výstava, kde posudzoval Lokodi Csaba Zsolt (RO). Carlos (Key West Wavelet) získal V1, CAJC, BOB a JBOG2. Poobede sa konala druhá výstava, kde posudzoval Korózs András,HU. Tam získal Carlos V1, CAJC, BOB a dokončil titul Junioršampión Maďarska. Ibiza Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOS a týmto splnila podmienky pre titul Interšampión.

 

 

Klubová výstava KCHPS, 26.07.2020

 Ďakujeme p.rozhodkyni Eve Felszéghyovej,SK za krásne posudky našich psíkov. Takisto ďakujeme všetkým zúčastneným rodinám za skvelý deň. Výsledky: BIS najlepší pár (Carlos + Nuti), BIS chovateľská skupina (Frida, Carlos, Ibiza), BIS trieda čestná (Muffin), JBISS 4 (Nuti). 

MAUI Wavelet: Veľmi nádejný 1, BOB šteňa (maj: rodina Neuman, Izrael)

CARLOS - Key West Wavelet: Výborný 1, CAJC, JCC, Klubový víťaz mladých 2020 - chovný, plnochrupý, 48cm

SANCHO - Toboso Del Majaceite: Výborný 1, CAC, CC (maj: rodina Najdeková)

CASTAŇO Wavelet: Výborný 1, CAC, CC, Klubový víťaz 2020 a nový KLUBOVÝ ŠAMPIÓN ! (maj: rodina Klieštiková)

TIAGO - Rayaragua Billabong: Výborný 1, CAC, CC, BOS

NUTI - Maxijane Dunkin Donut for Wavelet: Výborná 1, CAJC, JCC, JBOB, BOB, JBISS 4 - chovná, plnochrupá 46cm

FRIDA - Hola Hermosa Wavelet: Výborná 1, CAC, CC, Klubová víťazka 2020 - chovná, plnochrupá, 46 cm

IBIZA Wavelet: Výborná 1, CAC, CC

MUFFIN De Valneboeiro: V1, BIS trieda čestná

     

 

Medzinárodná výstava Nitra, 18-19.07.2020

SOBOTA (rozhodca: Eva Felszeghyová):

Carlos (Key West Wavelet): CAJC, BOS   Nuti (M&J Dunkin Donut for Wavelet): CAJC, JBOB, BOB  Frida (Hola Hermosa Wavelet): V2, res.CAC, res.CACIB

NEDEĽA (rozhodca: Jozef Jursa):

Carlos (Key West Wavelet): CAJC, JBOB, BOS   Nuti (M&J Dunkin Donut for Wavelet): CAC, CACIB, BOB   Frida (Hola Hermosa Wavelet): V2, res.CAC

   

 

Sezóna vyšetrení úspešne ukončená!

Tento rok by sme radi zaradili do chovu nových jedincov a jedna z podmienok sú aj zdravotné vyšetrenia. Naši mladí jedinci úspešne absolvovali vyšetrenie dysplázie bedrového a lakťového kĺbu. Ďakujeme majiteľom Fridy a Kennethka za skvelú starostlivosť!

Maxijane Dunkin Donut for Wavelet (NUTI): HD A, ED 0  |  Hola Hermosa Wavelet (FRIDA): HD A, ED 0 

Key West Wavelet (CARLOS): HD A, ED 0 | Kenneth Wavelet: HD A, ED 0

   

 

Pápa Medzinárodná výstava, 22.06.2020

Prvá výstava po corone - medzinárodná výstava v meste Pápa (Maďarsko). Rozhodcom bol pán Vilmos Kardos,HU a naši psíkovia skončili nasledovne: Nuti - V1, CAJC, JBOB a BOB (dokončila titul Junioršampiónka Maďarska) a Carlos prvýkrát v triede mladých získal titul V1,CAJC a BOS.

 

Kentuckiana Cluster Dog Shows, 12.03.2020

V Louisville, Kentucky sa koná 4-dňová výstava kde sa zúčastňuje náš Emík - BIS BISS GCH Emanuell Wavelet. Vo štvrtok (12.03.2020) vyhral BOB a BEST IN GROUP 1 !!! Ďalšie dni výstavy boli zrušené kvôli corona vírusu..

 

 

Medzinárodná Výstava Vilnius,LT 07.03.2020

Tejto výstavy sa zúčastnila naša odchovankyňa Kiss of the Sun Wavelet a získala VN1 a BOB dorast. Gratulujeme rodine Vaitekunaite!!

 

Výstava v USA, 01.03.2020

Na Floride sa konala výstava, ktorej sa zúčastnil aj BIS BISS GCH Emanuell Wavelet. Ten vyhral BOB a BEST IN GROUP 4. Gratulujeme majiteľom a handlerke Tabathe !! :-)

 

Vargarda výstava,Švédsko, 23.02.2020

Vo Švédsku sa konala výstava kde sa zúčastnila Lady Gaga Wavelet. Tam so svojou majiteľkou Paulou vybojovali titul Veľmi nádejná 1 (z 3 feniek) a ešte aj BOB dorast. Neskôr v záverečných súťažiach vyhrali BEST IN GROUP 2! Gratulujeme :-) !!!

 

Víkend v Budapešti, 15-16.02.2020

Naša Nuti sa zúčastnila víkendu v Budapešti, kde oba dni vyhrala V1, CAJC, JBOB a BOB. V sobotu súťažil aj Key Largo Wavelet, ktorý poslednýkrát v triede dorasti vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľke :-)

 

 

Westminster Dog show, NY, USA - 09.02.2020

Za najväčšiu výstavu šampiónov v USA sa pokladá práve Westminster Dog show. Tejto výstavy sa zúčastnili práve naši dvaja odchovanci - BIS, BISS, GCH Emanuell Wavelet, ktorý získal BOB (Víťaz plemena) ale aj BISS, GCH Cambia Wavelet, ktorá získala BOS (Najlepšia z opačného pohlavia). Gratulujeme celému tímu DGS za skvelú prezentáciu a nesmierne si vážime tento úspech!!

 

 

Tornio výstava vo Fínsku, 08.02.2020

Vo fínskom meste Tornio sa konala výstava všetkých rás, kde sa zúčastnil aj náš odchov Winston (Lush Life Wavelet) a hneď aj vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľkám Heidi Kurki, Sini Kursu a Sanna Ruuska!!

 

Double CACIB Brno, 01-02.02.2020

Prvý februárový víkend sme strávili na Medzinárodnej výstave v Brne. V sobotu nás posudzovala pani Carina Ostman zo Švédska. V triede mladých sa zúčastnili Toboso Del Majaceite - V1, CAJC, BOS a Ernesto Wavelet - V2. V triede mladých súk: Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, JBOB a BOB. V triede strednej Ibiza Wavelet získala V1, CAC, CACIB a v triede šampiónov Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, res.CACIB. :-)

V nedeľu Toboso del Majaceite - V1,CAJC,JBOB a BOB. Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, Ibiza Wavelet získala Veľmi dobrá a Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOS. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej (SK). SMe veľmi šťastní z našich výsledkov!

 

Medzinárodná výstava Nitra, 25.01.2020

Nuti v triede mladých získala V1, CAJC, JBOB a BOB. Ibizka v triede strednej získala V1, CAC a CACIB - stala sa novou Slovenskou šampiónkou. Ďakujeme rozhodcovi Krzystofovi Czechowskemu z Poľska!

 

 

Prvá tohtoročná výstava v Brne,CZ - 11.01.2020

Posudzovateľka: p.Zdenka Jílková,CZ - Maxijane Dunkin Donut for Wavelet získala v triede mladých V1,CAJC,BOJ a otvorila si Junioršampionát ČR. Ch.Ibiza Wavelet v triede strednej získala V1, CAC, BOS a Národný víťaz ČR a je opäť bližšie ku skončeniu Šampióna ČR :-)

    

 Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele