"CARLOS" - Key West Wavelet

 

Ocenenia / Titles:

 

BEST IN SHOW 1 Speciality Veľké Úľany 2021

TOP DOG of Club KCHPS Slovakia 2021

TOP SWD in Slovakia 2021

 

• International Champion 

• Polish Champion

• Slovak Champion

• Czech Champion

• Hungarian Champion

• Greece Champion

• Mediterranean Champion 

• Balkan Champion

• Grandchampion of Macedonia

• Grandchampion of Montenegro

• Champion of Macedonia

• Champion of Montenegro

• Juniorchampion of Hungary 

• Club Junior Winner 2020

• Juniorchampion of Slovakia

• Puppy Champion of Slovakia

Narodený / Born: 27.06.2019

 

Zdravie / Health results:

HD: A

ED: 0

Eyes + Gonio: clear 08/2020

eo-PRA: N/N

PRA-prcd: N/PRA

CHG: N/N

NAD: N/N

DM: N/N

Brachyury: N/ST (bobtail)

DNA: Genetic profile

 

Býva / Lives in: Čierne pri Čadci

 

→ Carlos je chovný pes, k dispozícii na krytie pre uchovnené a vyšetrené sučky. | Carlos is a stud male, available at stud for approved bitches. ← 

           

       

 

rodokmeň/pedigree:

Ch.SK, Club Champion

Castaňo Wavelet (SK)

HD: A

Tiago

VCH.SK-CZ-ES, VWW-21

CH.SK-CZ-HU-PL-SRB-LUX

BIS, C.I.B, WW-16, WW-15, EUW-14

JWW-13, JCH.SK

Rayaragua Billabong (ES)

HD: A, ED: 0

cocoBIS, Ch.ES

Coco De La Galea (ES)

HD: A

dolce

JBIS, JCh.LUX

Rayaragua Dolce Gabana (ES)

HD: A

 

C.I.B, Ch.RUS-BY, Jch.SK

Queca De Laseles (ES)

HD: A, ED: 0

ulises

Ch.ES

Ullises D´Antrilles (ES)

HD: A

Yina1CAC ES

Yina D´Antrilles (ES)

HD: B

C.I.B, GCH.SK, CH.SK-CZ-HU-SRB-PL

JBISS, JCh.SK

Delicatessa Wavelet (SK)

HD: B/C, ED: 0

deli mama

WW-12, Ch.ES-P-F-GIB-LUX

Mahatma Gandhi

De Los Cerros De Quinto (ES)

HD: B

Ch.P

Spain is different De tender Teddy (ES)

 

Charca Del Palaciego (ES)

C.I.B, Ch.SK, JCh.SK

Uvane De Valneboeiro (ES)

HD: C

Ch.ES

Chano De Valdeperales (ES)

CAC ES

Opa De Valneboeiro (ES)

 

výstavy/shows: 2019-2023

Mesto/Town Dátum/Date Type Trieda/Class Rozhodca/Judge Výsledok/Result
Rybnik (PL) 16.09.2023 CAC šampiónov/champion Katarzyna Gazda (PL) Exc.1, CAC = CH.PL
Gliwice (PL) 09.10.2022 CAC šampiónov/champion Jan Ryk (PL) Exc.1, CAC, BOB
Gliwice (PL) 08.10.2022 CAC šampiónov/champion Anna Dzidt (PL)  Exc.1, CAC, BOB
Bratislava (SK) 31.10.2021 CACIB šampiónov/champion Jozef Jursa (SK) Exc.1, CAC, CACIB, BOB = C.I.B
Brno (CZ) 01.10.2021 WDS šampiónov/champion Linda Voláriková (SK)  Exc.2, RES.CAC
Nitra (SK) 26.09.2021 CACIB šampiónov/champion Jana Janek (SK)  Exc.1, CAC, CACIB, BOB = CH.SK
Brno (CZ) 15.08.2021 CACIB  šampiónov/champion Jozef Jursa (SK)  Exc.1, CAC, CACIB, BOB = CH.CZ
Brno (CZ) 14.08.2021 CACIB šampiónov/champion  Lenka Frnčová (CZ) Exc.1, CAC, CACIB, BOB 
Námešť na Hané (CZ)  07.08.2021 KV šampiónov/champion   Jana Janek (SK)  Exc.1, CAC, Club Winner-21, BOB
Debrecen (HU) 31.07.2021   CACIB šampiónov/champion   Peter Harsanyi (HU) Exc.1, CAC, CACIB, BOB = CH.HU 
Debrecen (HU) 31.07.2021  CAC  šampiónov/champion  Pal Paroci (SRB) Exc.1, CAC 
Debrecen (HU) 30.07.2021  CACIB  šampiónov/champion  Dusan Paunovic (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB 
Veľké Úlany (SK) 18.07.2021 KV šampiónov/champion Judit Beke (HU) Exc.1, CAC, CC, BOB, Speciality Winner-21, BEST IN SHOW 1 (BIS)
Nitra (SK) 09.07.2021 CACIB šampiónov/champion Soňa Heldová (SK) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Nitra (SK) 08.07.2021 CACIB šampiónov/champion Mica Mladenovic (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Brno (CZ) 26.06.2021 CACIB šampiónov/champion Jarmila Jindrichovská (CZ) Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Thessaloniki (GR) 13.06.2021 CACIB šampiónov/champion  Zerina Kajtazi (RKS) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, CH.GR, CH.MED 
Thessaloniki (GR) 13.06.2021 CAC šampiónov/champion  Vigan Etemi (RKS)  Exc.1, CAC, BOB
Thessaloniki (GR) 12.06.2021 CACIB šampiónov/champion Antoan Hlebarov (BG) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BIS 4
Skopje (MK) 28.02.2021  CACIB šampiónov/champion Tijana Konrad (SRB)  Exc.1, CAC, CACIB, BOS, GCH.MK + CH.Balkan
Skopje (MK)  28.02.2021  CAC šampiónov/champion Pance Dameski (MK) Exc.1, CAC, BOB = CH.MK 
 Skopje (MK) 27.02.2021  CACIB šampiónov/champion  Darko Gegovski,MK  Exc.1, CAC, CACIB, BOB
Čanj (MNE) 01.11.2020 CACIB stredná/intermedia Slavoljub Andrić (SRB) Exc.1, CAC, CACIB, BOB = CH. & GCH.MNE
Čanj (MNE) 31.10.2020 CACIB stredná/intermedia Nikola Dumezić (MNE) Exc.1, CAC, CACIB, BOB, 1.BIS pair (with Nuti)
Debrecen (HU) 01.08.2020   CACIB mladých/junior Korosz Andras (HU) Exc.1, CAJC, JBOB, BOB = JCH.HU 
 Debrecen (HU)  01.08.2020 CACIB mladých/junior  Csaba Lokodi (HU)  Exc.1, CAJC, JBOB, BOB
Budča (SK) 26.07.2020 KV mladých/junior Eva Felszéghyová (SK)  Exc.1, CAJC = Club Junior Winner 2020, JCH.SK
Nitra (SK) 19.07.2020 CACIB mladých/junior Jozef Jursa (SK)  Exc.1, CAJC, BOS
Nitra (SK) 18.07.2020 CACIB mladých/junior Eva Felszéghyová (SK)  Exc.1, CAJC, BOS
Pápa (HU) 21.06.2020 CACIB mladých/junior Vilmos Kardos (HU) Exc.1, CAJC, BOS
Nitra (SK) 08.12.2019 CACIB šteniat/baby Róbert Kanás (SK) Very romising 1, BOB baby = PCh.SK
Bratislava (SK) 27.10.2019 CACIB šteniat/baby Jozef Jursa (SK) Very promising 1, BOB baby
Bratislava (SK) 26.10.2019 CACIB šteniat/baby Eugeny Kaplauskas (RU) Very promising 1, BOB baby
 

Odchovy/Offsprings:

  


Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele